MENU


 

 

 

 

 

Z kartą
5% rabatu

Pokoje MED- PALACE


Oddajemy do dyspozycji gości cztery pokoje w ścisłym centrum Niemodlina, przy ul. Drzymały 1 . Doskonałe położenie, komfortowe wyposażenie i bardzo atrakcyjny stosunek jakości do ceny są naszym poważnym atutem.

Do naszych apartamentów zapraszamy wszystkich , którzy cenią sobie komfortowe mieszkanie w bardzo rozsądnej cenie.

Pokój Studio I klimatyzowany - galeria

Szczególnie polecany dla rodzin z dziećmi , przewidziany jest dla max. 4 osób. Na 53,1 m2 znajdują się : Pokój dzienny z aneksem kuchennym i dwoma miejscami do spania oraz sypialnia z dwoma miejscami do spania.
Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, kuchenkę gazową , kuchenkę mikrofalową, toster , expres do kawy, czajnik bezprzewodowy oraz komplet niezbędnych naczyń kuchennych (garnki, patelnia, talerze, szklanki , kieliszki itp.). Kawa, herbata, podstawowe przyprawy.
Łazienka wyposażona jest w kabinę natryskową, umywalkę, suszarkę do włosów.
Pokój Studio II klimatyzowany - galeria
Dla max. 3 osób o powierzchni 36,7 m2 , składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i jednym miejscem do spania oraz sypialni z dwoma miejscami do spania.
Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę , kuchnię gazową, kuchenkę mikrofalową , toster, expres do kawy , komplet niezbędnych naczyń kuchennych ( w tym garnki, talerze ,sztućce, kieliszki itp. ). Kawa, herbata, podstawowe przyprawy. Łazienka wyposażona jest w wannę z prysznicem, umywalkę, suszarkę do włosów.
Istnieje możliwość przygotowania dostawek dla dodatkowych osób. Dzieci do lat 5 są naszymi szczególnymi gośćmi i nocują bezpłatnie.

Pokój Standard I - galeria
Pokój dla 2 osób złożony z sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami, kuchni z pełnym wyposażeniem, łazienki z kabiną prysznicową, przedpokoju.
Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, kuchnię ceramiczną, kuchenkę mikrofalową, expres do kawy, czajnik bezprzewodowy oraz komplet niezbędnych naczyń kuchennych (garnki, patelnia, talerze, szklanki , kieliszki itp.). Kawa, herbata, podstawowe przyprawy.

Pokój Standard II
- galeria
Pokój dla 5 osób złożony z sypialni z czterema pojedynczymi łóżkami, rozkładanej kanapy, aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniem, łazienki z kabiną prysznicową, przedpokoju.
Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, kuchnię gazową, kuchenkę mikrofalową, expres do kawy, czajnik bezprzewodowy oraz komplet niezbędnych naczyń kuchennych (garnki,
patelnia, talerze, szklanki , kieliszki itp.). Kawa, herbata, podstawowe przyprawy.ZAPRASZAMY