MENU


 

 

 

 

 

Z kartą
5% rabatu

Warunki rezerwacji


Regulamin.

1.      Apartamenty wynajmowane są na okres doby hotelowej, która rozpoczyna się o godz. 14.00 w dniu wynajęcia i trwa do godziny 10.00 dnia następnego.

2.      Gość najmujący apartament zobowiązany jest do dokonania zameldowania w recepcji.

3.      Najmujący apartament w momencie meldunku określa czas swojego pobytu informując o tym recepcjonistę, jeśli gość nie określi czasu pobytu przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.

4.      Chęć przedłużenia pobytu poza deklarowany termin w dniu meldunku gość powinien zgłosić w recepcji najpóźniej do godz. 9.00 w dniu, kiedy upływa termin najmu, wówczas w miarę posiadanych możliwości uwzględnimy życzenie przedłużenia pobytu.

5.      W dniu przybycia gość otrzymuje w recepcji klucz, który należy zwrócić w dniu wyjazdu (poza godzinami pracy recepcji od 22.00 do 7.00 rano – klucz należy wrzucić do skrzynki na listy przy wejściu do recepcji).

6.      Gość ponosi odpowiedzialność materialną za spowodowane uszkodzenia lub zniszczenia  w wyposażeniu apartamentu powstałe z jego winy.

7.      Gość powinien zawiadomić recepcję o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

8.      W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do recepcji.

9.      Właścicielem apartamentów jest firma MED-SERVICE Niemodlin ul.Drzymały 4/1, która posiada wyłaczne prawo do ich wynajmu.

10.      Rezerwacja i opłaty:

      - rezerwacja tymczasowa wygasa po 3 dniach (do 3 dni od dokonania rezerwacji musi być uiszczona zaliczka w wysokości 40 %wartości całego pobytu – na konto:

      Agencja Medyczna Med - Service
49-100 Niemodlin
ul. Drzymały 4/1
w tytule - rezerwacja ,który apartament i okres na jaki zostaje zgłoszona
       50 1020 5558 1111 1181 4290 0037

      - pozostała opłata za pobyt pobierana jest w recepcji w dniu przyjazdu,

      - w przypadku rezygnacji w trakcie trwania pobytu nie zwracamy opłaty za pobyt,

      - w przypadku rezygnacji z rezerwacji w terminie krótszym niż 7 dni od dnia   planowanego rozpoczęcia pobytu, zaliczka nie podlega zwrotowi.

      - wpłata zaliczki oznacza akceptację regulaminu,

ZAPRASZAMY